Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çeşitli nickleR

5 posters
YazarMesaj
aReLoJi

aReLoJi

Ruh Halim : Çeşitli nickleR 1116

Çeşitli nickleR Empty
MesajKonu: Çeşitli nickleR   Çeşitli nickleR Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 1:41 pm

Söylediklerimden çok sakladıklarımda saklıyım.Ve gizlediklerimde gizliyim Beni anlamak için;
Konuştuklarımdan çok sustuklarıma kulak verin.

Olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Bir başkadır benim yüreğim sadece senin için çarpışır ve yağmur yağdırır, bu yağmurda sadece benim aşkım ıslanır. Şimdi bak saçlarına belki de ıslaktır.

Aydınlık dünyamı karanlık eyleme Seven yüreğimi sensizliğe sürükleme,
Her sigara dumanında aklıma düşme Düşte gör benim düştüğüm bu hale.

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terk et dediler.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile, bile ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacağımım sanmıştım ne bilirdim ki seni nefes içime çektiğimi...

BİR BAKIŞINA KANAR BU GÖNÜL BİR GÜLÜŞÜNE HASRET BU ÖMÜR HELE BİRDE SEVİYORUM DERSEN DURMAZ YERİNDE UÇAR BU GÖNÜL

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, Kalbimi, Ümit etmeyi… Seni sevdim sensin diye, kalbimi sevdim seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim belki seversin diye…

Bir deniz düşün susuz bir insan düşün mutsuz bir gece düşün uykusuz bir bahar düşün çiçeksiz birde beni düşün SENSİZ!

Ben senden ne sevgi ne de aşk istedim Ben seni karşılıksız sevdim Sen başkasını severken ben pes etmedim

Aşk bir muz kabuğudur Üzerine basarsan kendin değil hayatın kayar...

Aşk bir vişne ye ye kişne

Ey yükselen yeni nesil in ulan aşağı

Senden başkasını görmez benim gözlerim senden başkasını sevmez bu yüreğim sensin benim tek dileğim

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...

Bir varmış bir yokmuş hayat bizi çoktan unutmuş biz kimiz nerdeyiz sadece gelip geçiciyiz

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı...

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama, biri için dünyalar kadar önemlisin...

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen, Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

dogru söyleyeni dokuz köyden kovmuşlar o da gitmiş şehre yerleşmiş

Aşkı reddetmek, güneşin batımını görmekten üzüntü duyduğu için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer..

Dün yıldızlara senden bahsettim, seni anlattıkça daha çok parladılar. Ama biz ayrıyız dedim, birer birer kaymaya basladılar; Sırf seni dılemem için.
-éq0wiCh-
Admin
Admin
-éq0wiCh-

Ruh Halim : Çeşitli nickleR 1182

Çeşitli nickleR Empty
MesajKonu: Geri: Çeşitli nickleR   Çeşitli nickleR Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 1:49 pm

saoL cnm
http://komikizzz.eniyiforum.net
*angelogirl*
Mod Adayı
Mod Adayı
*angelogirl*

Ruh Halim : Çeşitli nickleR 5272

Çeşitli nickleR Empty
MesajKonu: Geri: Çeşitli nickleR   Çeşitli nickleR Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 3:21 pm

Very Happy
http://www.angelogirl.blogcu.com
**Hand£cik**
Admin
Admin
**Hand£cik**

Ruh Halim : Çeşitli nickleR 1181

Çeşitli nickleR Empty
MesajKonu: Geri: Çeşitli nickleR   Çeşitli nickleR Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 3:26 pm

teşekkürler cnm....
~~
Tecrubeli Üye
Tecrubeli Üye

Ruh Halim : Çeşitli nickleR 1147

Çeşitli nickleR Empty
MesajKonu: Geri: Çeşitli nickleR   Çeşitli nickleR Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 12:25 am

sağol cnm

Çeşitli nickleR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TaZe Emo NickLer.. :) xD